Zakopane

włącz .

Oddział Zakładowy PTTK w Zawadzkiem w dniach 29 czerwca - 3 lipca 2024 r. organizuje górską wyprawę do Zakopanego i Tatrzańskiego Parku Narodowego z bazą w Hotelu "Gromada", położonego w centrum miasta (pokoje 2, 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym).

Koszty uczestnictwa (mogą ulec zmianie): 850zł - członkowie PTTK (po opłaceniu składki za 2024 r.), 900 zł - sympatycy PTTK

W cenie: przejazd autokarem, 4 noclegi ze śniadaniem (bufet szwedzki), znaczek okolicznościowy, ubezpieczenie, przejazd autokarem do Chochołowskich Term (3-godzinny pobyt na basenach, bilety płatne we własnym zakresie), zwiedzanie atrakcji Zakopanego z przewodnikiem (bilety do zwiedzanych obiektów dla chętnych we własnym zakresie).

Hotel GromadaW programie przewidziane indywidualne wyprawy szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Wyjazd uczestników autokarem nastąpi z parkingu przed Urzędem Miejskim w Zawadzkiem o godz. 7:00 i Dworcem PKP w Zawadzkiem o godz. 7:15, dnia 29 czerwca (sobota) - powrót dnia 3 lipca (środa) ok. godz. 20:00. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 kwietnia 2024 r. w Biurze Oddziału PTTK w Zawadzkiem (Kinoteatr Biblioteki i Kultury w Zawadzkiem, ul. Dworcowa 3a - parter).

GiewontInformacji udzielają: Zdzisław Andrzejewski - tel. 600 155 996, oraz Renata Czech - tel. 664 470 043

Przy zapisie pobierany będzie zadatek w kwocie 250zł (przeznaczony na koszty organizacji imprezy i wstępne opłaty umowne).

Morskie Oko - MnichPobierany zadatek to wpłata bezzwrotna - oznacza, że w przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu i nie zapisanie w to miejsce innej osoby, ze względu na poniesione koszty, nie zostanie zwrócony.

Pełną opłatę należy wpłacić do dnia 15 czerwca - bez pełnej wpłaty wcześniejsza rezerwacja będzie nieaktualna.Czarny Staw Gąsienicowy

Zarząd OZ/PTTK w Zawadzkie

Reklama