Wycieczka do Krakowa - zaproszenie

włącz .

Zapraszamy do udziału w wyprawie do magicznego miejsca

Kraków - Stolica Królów

Wyprawa odbędzie się 26 sierpnia 2023 r. (sobota). Będzie to jednodniowy wyjazd do Krakowa.

Koszt uczestnictwa wynosi: 150 zł dla członków PTTK, 175 zł dla sympatyków. W cenie zawarty jest:; przejazd, przewodnik, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, znaczek oraz ubezpieczenie.

W programie imprezy: 9.30 - 15.00 zwiedzanie z przewodnikiem - Wawel - siedziba książęca i królewska, w wiekach od IX do XVI tętniące serce kraju i centrum polityczne państwa polskiego wpisane na światową listę dziedzictwa UNESCO, Katedra Wawelska, przejście Drogą Królewską, Rynek z Sukiennicami, Kościół Mariacki w Krakowie, Podziemia Rynku, Ulica Floriańska, Collegium Maius (program zwiedzania będzie modyfikowany z przewodnikiem krakowskim). Godz. 15.00-17.15 - czas wolny na indywidualne zwiedzanie i obiad.

Pierwszeństwo w zapisach mają członkowie O/Z PTTK oraz członkowie ich rodzin. Wyjazd nastąpi z parkingu przed Urzędem Miasta o godz. 6.00, następnie z placu przed dworcem PKP w Zawadzkiem o godz. 6.10, w dniu 26 sierpnia (sobota), powrót do Zawadzkiego ok. godz. 19.30.

Zapytania oraz zapisy kierować do Biura Oddziału PTTK w Zawadzkiem (BiK, parter, Park Hutnika ul. Dworcowa 3a) we wtorki i czwartki w godz. 10.00 - 12.30. Przy zapisach wymagana będzie wpłata kosztów wycieczki.

Reklama